O nas

StrefaSaeco.pl to wyjątkowe miejsce zarówno dla posiadaczy ekspresów ciśnieniowych Saeco, jak i pasjonatów kawy, którzy poszukują nowych kawowych doznań oraz chcą wzbogacić swoją wiedzę.

Oferujemy Państwu oryginalne produkty oraz części zamienne firmy Saeco Philips. Jednocześnie, aby ułatwić użytkowanie ekspresu, przedstawiamy podstawowe informacje na temat jego eksploatowania i konserwacji.

Jesteśmy pasjonatami kawy i jej świata. Na stronie StrefaSaeco.pl znajdą Państwo wspaniałe, unikalne mieszanki ziaren, niedostępne (bądź rzadko dostępne) w sklepach.

Chcemy także przekazać Państwu naszą pasję i wiedzę na temat kawy. Na naszej stronie znajdą Państwo ciekawe artykuły, z których z pewnością dowiedzą się nowych informacji, które mogą pomóc w doborze i przygotowaniu tego wyjątkowego naparu. Mamy nadzieję, że dzięki tym artykułom i wyjątkowym kawom, dostępnym w naszym serwisie, uda nam się „zarazić” Państwa miłością do tego świata.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Saeco Philips, który jako jedyny w województwie obsługuje program Saeco Premium. W razie jakichkolwiek problemów z ekspresem, zapraszamy na: www.csdp.pl. Naprawy realizujemy na terenie zarówno woj. Warmińsko-Mazurskiego, jak i całego kraju, za pośrednictwem kurierów.

 

Życzymy udanych zakupów i przyjemnej lektury,

Zespół StrefaSaeco.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl